Ordo Fratrum Minorum Capuccinorum

Log in
aktualizacja 7:22 AM UTC, Apr 10, 2021

Nominacje 2021.03.

NominacjeMinistrowie i Kustosze Kustodia Generalna Mozambiku Kustosz: br. Pietro Tosato1° Radny: br. António Champoco2° Radny: br. Eusebio PedroMandat rozpoczyna się dnia 17 marca 2021. Prowincja Rio Grande do Sul, Brazylia Prowincjale: br. Nilmar Carlos GattoWikariusz Prowincjalny: P. Evaldo Valdir de Freitas2° Radny: br. Claudelino Brustolin3°…

Kustodia Meksyku Północnego - wybory

Kustodia Meksyku Północnego - wybory: KU: br. Israel Maldonado Escobedo1R: br. Jesús Javier Garza Ontiveros2R: br. William Charles Trauba3R: br. Cesar Mario Lozano Zamora4R: br. Ricardo Guadalupe Valadez Martínez Data: 17.03.2021.Miejsce: Monterey, MeksykPrzewodniczący: br. Joseph Seraphim Dederick, WIkariusz Prowincjalny, delegat Ministra Prowincjalnego

Kustodia Generalna Mozambiku – nominacja

Kustodia Generalna Mozambiku – nominacja: KU: br. Pietro Tosato1R: br. Antonio Champoco2R: br. Eusébio Pedro Data: 16.03.2021. Nominacja przez Ministra Generalnego. Mandat rozpoczyna się 17 marca 2021 r.

Kustodia Generalna Kenii - wybory

Kustodia Generalna Kenii - wybory: KU: br. Arnold Shirima Gervas1R: br. Daniel Monima Sachombe2R: br. Joseph Misieka Maranga 3R: br. Joshua Mutuku Mulwa 4R: br. Kenneth Oduori Makokha Data: 24.02.2021Miejsce: Nairobi, KeniaPrzewodniczący: br. Norbert Solondrazana, Radny Generalny

Kustodia Prowincjalna Japonii - wybory

Kustodia Prowincjalna Japonii - wybory: KU: br. Maxim D’Souza1R: br. Johnson D’Souza2R: br. Naveen Sequeira Data: 24.02.2021Miejsce: Okinawa, JaponiaPrzewodniczący: SE.bfr. Wayne Berndt OFMCap

Kustodia Meksyk-Teksas - wybory

Kustodia Meksyk-Teksas - wybory: KU: br. Aldo Fabricio Muñoz Martínez1R: br. Cristian Alejandro Barragán Martinéz2R: br. Juan Miguel Subiza Azcona3R: br. Justino Sánchez Durán4R: br. Armando Leal Martínez Data: 27.01.2021Miejsce: Dom rekolekcyjny, Zapopan, Jalisco, MeksykPrzewodniczący: br. David Joseph Beaumont Pfeifer, Kustosz, Meksyk Północny

Prowincja Etiopia – wybory

Prowincja Etiopia – wybory: MP: br. Gebrewold Gebretsadik (potwierdzony)WP: br. Abera Makebo2R: br. Tilaye Alemshet3R: br. Dejene Ridotto4R: br. Worku Yohannes Data: 28.01.2021Miejsce: Addis Abeba, EtiopiaPrzewodniczący: br. Roberto Genuin, Minister Generalny.
Subskrybuj to źródło RSS